• Wpisów: 59
  • Średnio co: 32 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 18:46
  • Licznik odwiedzin: 15 431 / 1922 dni
 
npzbloog23
 
Hmmm... jakby tu zacząć?

Na pewno część z was przeżyła (lub nie przeżyła) sprawdzian gnębiący większość, no może część uczniów szkoły podstawowej. To znaczy sprawdzian kompetencji inaczej sprawdzian szóstoklasisty.

Trzeba przyznać, że idąc do szóstej klasy nie jest się uradowanym faktem, że 10 stron sprawdzianu wisi nad tobą i przygotowuje się spaść.
Mam, a właściwie mamy z Kubą już te lata gdy sprawdzian prawie, że spada i trzeba się dobrze przygotować by być gotowym na jego "atak".

Nie wiem czy użyłam najlepszej metafory, ale cały czas chciałam nawiązać do tego, ze Kuba i ja piszemy sprawdzian..., eee jak mu tam... no nie ważne. No więc oboje piszemy sprawdzian (to właściwie jest konkurs i to najważniejszy w całym roku szkolnym), który może wpłynąć na ocenę z przyrody (bo właśnie piszemy z PRZYRODY) i gdy się dojdzie do finału dodaje punktów na sprawdzianie szóstoklasisty, lub jak jesteś finalistą pozwala ci go nawet nie pisać!!!!! No, ale jeszcze jest czas. Mamy cały krótki miesiąc!!!!!!

No jednym słowem będziemy z Kubą pisać trudny sprawdzian (a właściwie sprawdziany bo nie piszemy tylko z przyrody) i strasznie się stresuję.
Byłbym wdzięczna za miłe komentarze :dUff!!!
Jakoś nie mogłam tego wydusić.
Sorki!

Pozdrawiam
Zosia >:D

PS. A i jeszcze jedno!
Przepraszam, że nie przetłumaczyłam tej piosenki, ale nie zdążyłam... ;(
Niedługo wytłumaczę!!!!!!!!

Pa!

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego